Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?

elitemadzone.org :: MadZone :: Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10396 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?06.06.2011. u 09:54 - pre 158 meseci
Sasvim je jasno da se neko od radnika igrao sa plejerom, slusao muziku a onda ga vratio u kutiju. Posto povremeno obilazim pomenutu prodavnicu u Nisu, mogu da vam kazem da su jezivo popustili sa kvalitetom usluge. Dok je bilo musterija, nekako su i radili i bili usluzni. U zadnje vreme, ne mozes da ih nahvatas. Skoro sam pitao prodavacicu da mi donese uputstvo za jednu µ≈... rekla je "evo, odmah" i nestala. Mislite li da se vratila? A nisam imao volje da je jurim i pronalazim po radnji.
Ranije su znali da idu za tobom da gledaju da nesto ne ostetis i sl. Sada im je samo vazno da se zezaju, a za musterije ko te pita. Tako da je zakljucak, bar meni, sam po sebi jasan. Ako hocete bas tu radnju, idite u onu u centru grada, tamo su jos uvek normalni. Za sada.
 
Odgovor na temu

dabarr

Član broj: 231953
Poruke: 2
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?10.06.2011. u 16:10 - pre 157 meseci
Citat:
Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?


sedni im ispred vrata i pokušaj da na nekoj kutiji prodaš proizvod, ujedno im i zatvaraš prodavnicu

ako neko pita, kažeš da ne radi.
 
Odgovor na temu

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+101 Profil

icon Re: Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?15.06.2011. u 08:11 - pre 157 meseci
Proslo je vec 12 dana od tvoje zalbe ovde na forumu.
Da li si uradio nesto do sada?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prodali su mi polovno kao novo - šta da radim?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10396 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.