Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

26 godina i upravlja sa dve milijarde evra

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 19761 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 09:57 - pre 156 meseci
Pa da, sa njegovim interesima. Ti takodje imas neke svoje interese koji su sa tvoje tacke gledista ok.
Interes, sam po sebi, ne moze da bude ni los ni dobar, jer ne postoji odgovarajuca referentna tacka za poredjenj
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 10:00 - pre 156 meseci
Citat:
3way: Pa da, sa njegovim interesima. Ti takodje imas neke svoje interese koji su sa tvoje tacke gledista ok.
Interes, sam po sebi, ne moze da bude ni los ni dobar, jer ne postoji odgovarajuca referentna tacka za poredjenj

Imaj ti interes ali ne ugrožavaj nikoga u ostvarivanju svojih interesa.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 10:40 - pre 156 meseci
Tacno je da svako gleda svoje interese. Ali, ljudi su odavno primetili da tu moze vrlo lako da se pretera, da gledanje svog interesa moze na duze staze da ugrozi interese mnogih ljudi, pa su poceli da postavljaju neka pravila dokle ta zastita interesa moze da ide. Eno, cak i SAD makar formalno traze dozvolu Saveta bezbednosti kad krenu nekog da sxxxu oruzjem. Tako je i u obicnom zivotu. Ima raznih pisanih i nepisanih zakona, nekih obicaja i pravila ponasanja itd. Kako se uopste pojavila rec "skandal" kad svako moze neograniceno da brani svoje interese? Znaci, neko je u necemu preterao, prekrsio uobicajena pravila ponasanja, i onda ga drustvo kaznjava tako sto javno kaze da je preterao i onda dolazi do stete na njegovim licnim interesima - ili ide u zatvor ili placa neku kaznu ili ga zena / muz / poslovni partner / narod tuzi ili ga obesi (Musolini, Causesku) itd.

Seti se Karica. Brinuo o svom interesu, onda drugi odlucili da je njihov interes vazniji od Karicevog i rasturise ga nacisto. Obican covek najcesce nema zastitu ni od koga, on je zadnji na listi zastite interesa. Evro pada - cene rastu, evro raste - cene rastu, nikad nesto da pojeftini! To je u skladu sa onom poslovicom iz Indije (valjda): "Kad se slonovi tuku strada trava."
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.dynamic.sbb.rs.



+395 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 11:03 - pre 156 meseci
Ovakva diskusija mi lici kao na onu pricu : Pitali domorodca koja je razilka izmedju dobra i zla a on kaze :
Dobro je kad moje pleme zapali i siluje susedno , a zlo je kad susedno zapali i siluje moje pleme.


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.56.*



+228 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 13:16 - pre 156 meseci
Citat:

elmagico:
I tebe bi ja Konislave u zatvor, Zbog takvih kao sto si ti nam se i desavaju ovakve stvari, branis nekog za koga je ocigledno da je na mufte dosao tu, dosao da se malo nakrade i onda ako ga provale da nema diplomu, da nezna jezik ili nesto drugo onda ce on da podnese ostavku i da se izvini mozda, a to sto se nakrao to nema veze. Srbiji treba nesto nalik "Hitleru" da je ocisti od sljama i raznih budala, demagoga i ostale bagre, ovaj je isti kao i onaj iz DS pre neki dan sto je bio u novinama BALSA BOZOVIC ili tako nesto, 30 godina student, predsednik omladine DS,....


Slobodno, ako mozes da dokazes da sam za nesto kriv, strpaj me u zatvor. Ja opet ponavljam, ne branim ja ovog coveka, vec pokusavam da objasnim vama da za sve ima procedura. Vi se zalazete za demokratiju, za slobodu govora i razmisljanja, za pravdu, kukate na Americko ponasanje, a istovremeno bi da apsite, prizivate Hitlera i rado bi unistili svakoga ko se ne slaze sa vama. To je bolesno, to je dualizam licnosti. Niste pouzdano utvrdili da li je ispunio uslove konkursa, a vec ste odlucili da treba da bude uhapsen. Niste dokazali krivicu, ali ste doneli presudu. Onda ce te isti vi da palamudite o tome kako nije bilo uredu kad se to isto desavalo 1945-1950. I tada je neko isto tako samo na osnovu slike ili svoje dobre volje hapsio i streljao. Kad neko drugi to radi smeta vam, a kad vi radite, ne smeta vam. Ajde dobro, mozda tako treba.

Citat:
d.vader
Ti stvarno, ponekad, nemaš meru! Zašto generalizuješ stvari? Jedino je Sloba ali samo u jednom slučaju ima većinsku vladu a sve posle toga su koalicione, (interesne).
Kako onda kažeš da mi uvek kupujemo?! Jel ti tačno znaš, imaš informaciju da sam ja glasao za njih, za tu neprincipijelnu koaliciju?
Voliš da mudruješ ali umeš i da "lupaš"!
Sve je to plod pukog interesa i ništa više. Zarad opstanka na vlasti, ne bi me čudilo da uđu u koaliciju i sa tačijem!
I ti si iz interesa promenio državljanstvo a ovi ovde kriterijume. Dokaz da se ljudi u ovoj zemlji ne slažu sa takvima je i ova tema u kojoj ti BRANIŠ a ovi ljudi se bore protiv takve prakse a onda prozivaš što su dozvolili da im se desi to što ti braniš?!


Sto je bito da li je bio Sloba ili koalicije, narod je glasao i izabrao. Nije bitno da li si ti glasao, ja nisam rekao 100% gradjana je glasalo, bitna je vecina. To je osnova demokratije, sto se vecina dogovori, to svi moraju da postuju. Termin neprincipijelna koalicija, je jedna izmisljotina koja nema nikakvog logickog osnova, to je jedna obicna fraza onih koji gube. To je isto kao fraza "moralni pobednik", sta to znaci? Izgubio si, pa ti sad krivo, ali da ne kazes da si izgubio, izvrnes temu, pa si moralni pobednik.
Sve je plod nekog interesa i nista vise. Sve u zivotu je posledica nekog interesa, dasi se da ima i nesto malo emocija, ali u poslu ili politici nema emocija.
Nisam ja promenio drzavljanstvo nego sam ispunio uslove pa sam dobio jos jedno (u mom slucaju dva), a za neku godinu mogu dobiti i cetvrto. Za mene je drzavljanstvo isto kao clanstvo u nekom klubu ili bibljoteci.
Dokaz da se ovi ljudi ovde slazu ili ne slazu sa necim su izbori. To sto ovde neko iza svog pseudonima prica ovo ili ono, nisu nikakvi dokazi. Nisi dao svoje ime, prezime, fotografiju, pa da vidimo da li to sto ovde govoris realno zastupas u zivotu ili jedno ovde pricas, a sasvim drugo radis. Tako da suplje price o tome ko se zasta bori ostavi po strani. Ja sam se ovde identifikovao i svoje stavove zastupan javno, bez sakrivanja, dok se vecina vas krije. Tako da ja mogu komotno da se popisam na tvoju borbu, a ostale sto se lepo predstave uzimam sa postovanjem.
Da probam da ti pojasnim.
Ovja lik, kojeg ja ne znam i ne zanima me, zaseo je tu gde je zaseo, mozda ima diplomu, a mozda i ne, ali se lepo slikao i kaze " ja sam faca, imam 26 godina i kontrolisem 2 milijarde evra", ne krijem se i ne bojim se i nemam se cega stideti.
Ako tebi smeta, ti budi faca pa kazi javno "care, nisi tu dosao kako treba i probacu da te sklonim odatle", da li ces uspeti ili ne to je druga stvar. Ja dosta cesto pozivam razno-razne inspekcije kad sam nezadovoljan necim u drzavnoj sluzbi, ali se uvek, ama bas uvek, potpisem, ostavim svoj maticni broj i svoj telefon. Dva puta sam obarao konkurse za neke drzavne pozicije iako mi uopste nije ni bio cilj da se ja zaposlim. Procitam novine, vidim sta su pogresili i podnesem prigovor za ponistenje konkursa, ali sa punim svojim imenom i prezimenom. kad to budes shvatio, javi se da nastavimo.

[Ovu poruku je menjao konislav dana 19.07.2011. u 14:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.56.*



+228 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 13:40 - pre 156 meseci
Citat:
tdjokic: Tacno je da svako gleda svoje interese. Ali, ljudi su odavno primetili da tu moze vrlo lako da se pretera, da gledanje svog interesa moze na duze staze da ugrozi interese mnogih ljudi, pa su poceli da postavljaju neka pravila dokle ta zastita interesa moze da ide. Eno, cak i SAD makar formalno traze dozvolu Saveta bezbednosti kad krenu nekog da sxxxu oruzjem. Tako je i u obicnom zivotu. Ima raznih pisanih i nepisanih zakona, nekih obicaja i pravila ponasanja itd. Kako se uopste pojavila rec "skandal" kad svako moze neograniceno da brani svoje interese? Znaci, neko je u necemu preterao, prekrsio uobicajena pravila ponasanja, i onda ga drustvo kaznjava tako sto javno kaze da je preterao i onda dolazi do stete na njegovim licnim interesima - ili ide u zatvor ili placa neku kaznu ili ga zena / muz / poslovni partner / narod tuzi ili ga obesi (Musolini, Causesku) itd.

Seti se Karica. Brinuo o svom interesu, onda drugi odlucili da je njihov interes vazniji od Karicevog i rasturise ga nacisto. Obican covek najcesce nema zastitu ni od koga, on je zadnji na listi zastite interesa. Evro pada - cene rastu, evro raste - cene rastu, nikad nesto da pojeftini! To je u skladu sa onom poslovicom iz Indije (valjda): "Kad se slonovi tuku strada trava."


Potpuno se slazem sa napisanim. Ako dozvoljavas samo bih dodao.
Kako je ovde vec napisano postoje moralne norme, zakonske norme i obicajne norme. Medjutim da bi se bilo koja od ovih normi sprovodila mora da postoje tri elementa.

NORMA
SUD
SANKCIJA
cesto se desava da se ne poklope moralne norme sa zakonskim ili obicajne sa zakonskim. Medjutim to je mnogo kompleksna materija i ovo nije tema za to.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 14:16 - pre 156 meseci
@konislav:
Vešt si govornik i to je sve.
Neprincipijelna koalicija su DS i SPS ili su najobičniji lažovi!
Ako se kaže da je koalicija onda nema većine, tako sveznajući, to bi trebalo da znaš. Zato sam ti napomenuo da je samo Sloba na jednim izborima imao potrebnu većinu i većinsku vladu.
Ako treba da ti izdetaljišem, nema problema samo što je to jalov posao. Opet ćeš ti da nastaviš svoju priču.
Umeš da se zaletiš i deliš lekcije jer si sam sebi dodelio kvalifikaciju čoveka koji sve zna!
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.56.*



+228 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 14:39 - pre 156 meseci
Citat:
d.vader: @konislav:

Ako se kaže da je koalicija onda nema većine, tako sveznajući, to bi trebalo da znaš.


Ako se kaze koalicija onda znaci da su se nekoliko njih uortacili i tako stekli potrebnu vecinu. Tako da oni imaju vecinu. Dali to pokusavas da mi objasnis kako ovi sto su na vlasti imaju manje poslanika (predstavnika naroda) od ovih drugih koji nisu na vlasti. Nemoj da budes smesan.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 14:50 - pre 156 meseci
Citat:
konislav: Ako se kaze koalicija onda znaci da su se nekoliko njih uortacili i tako stekli potrebnu vecinu. Tako da oni imaju vecinu. Dali to pokusavas da mi objasnis kako ovi sto su na vlasti imaju manje poslanika (predstavnika naroda) od ovih drugih koji nisu na vlasti. Nemoj da budes smesan.

Rekoh, dobar govornik ali demagog.
Pa nije narod glasao za koaliciju nego za određenu partiju.
Znači, nemaju podršku glasača za to!
Ne znam koliko ti je poznata politička scena ili cirkus u Srbiji? Ako poznaješ, jel misliš da bi demokrate dobile glasova koliko su dobili da su glasačima rekli da će praviti koaliciju sa SPS-om?
Još uvek se ne družim sa Alchajmerom pa da se ne sećam kako su ih, mogu reći, ne nepodnosili nego mrzeli!
Ali, guza hoće fotelju pa ajde, ližimo to što smo pljuvali!
Jbt...glasao narod za Krkobabića i njegovu užu i širu familiju.
Uozbilji se malo....
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 15:07 - pre 156 meseci
Citat:
d.vader:Pa nije narod glasao za koaliciju nego za određenu partiju.
Znači, nemaju podršku glasača za to!

LOL :D Da, to znači tačno to, vodiš računa za koga glasaš jer moraš da znaš šta će da radi čitave četiri godine nakon izbora.

Problem s koalicijom koja je na vlasti je zapravo taj što te većine ne bi bilo da su pre izbora rekli istinu šta će raditi posle izbora. Naravno, u konačnom je kriv svaki imbecil koji im je nakon dve decenije ove igranke poverovao i poverio im glas. Ali to ne menja osnovne stvari. Prošli izbori su dobijeni na želji približavanja EU. Posle izbora krenulo se u sukob oko Kosova sa najrazvijenijim zemljama i palo je istorijsko pomirenje sa podlipašima. Da se s tim planovima izašlo pred izbore teško da bi uspeli da sakrpe koaliciju koja je danas na vlasti.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 15:23 - pre 156 meseci
Ispada da sam glasao za, već pomenutog, Krkobabića pa onog bolida Palmu, pa onu lenčugu Čanka, pa Sulejmana Ugljanina, pa...
Ne mogu više, muka mi i sad ću da se ispovraćam!
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+198 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 15:49 - pre 156 meseci
elmagico:
Citat:
Srbiji treba nesto nalik "Hitleru" da je ocisti od sljama i raznih budala, demagoga i ostale bagre


Jel bi došao u Srbiju ili bi navijao iz Bazela?
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.56.*



+228 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 15:49 - pre 156 meseci
Citat:
d.vader: Ispada da sam glasao za, već pomenutog, Krkobabića pa onog bolida Palmu, pa onu lenčugu Čanka, pa Sulejmana Ugljanina, pa...
Ne mogu više, muka mi i sad ću da se ispovraćam!


Ispada da si ti sad ortak sa njima i da sad zajednicki gradite novu buducnost.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 15:53 - pre 156 meseci
Pa nije da ispada, nego jesi. Znaš, glasanje nije samo da izađeš, zaokružiš random neki broj i nadaš se najboljem, već je na tebi da predvidiš moguće poteze partije za koju glasaš, proceniš da li ta stranka zaista ima mogućnosti da sprovede u delo program koji zastupa (i koji se tebi jel svideo čim si glasao za njih) ili samo pucaju u prazno, itd. Pa sad, ako si ti pogrešio prilikom te procene, ko ti je kriv. Sve je to život, tj. život se upravo od toga i sastoji, pravljenja procena i izbora na osnovu tih procena koje će te odvesti u nekom smeru, a koliko je taj smer dobar zavisi od toga koliko si dobru procenu napravio. Vrlo jednostavna stvar zapravo.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 16:02 - pre 156 meseci
E sad mi je lakše.
Morasm priznati Konislave da ti je svaka vredna...vidi se...svetski čovek.
Malo sam bio sumnjičav ali post iznad je otklonio svaku sumnju.
Samo imam jedan problem...i kada ne glasam ja sam glasao.
Šta u toj kombinaciji...
U da, i ja se selim, to sam već napomenuo u jednoj od tema tako da...
Kad se odselim, a nadam se da ću brzo, eto i mene da delim lekcije.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 16:09 - pre 156 meseci
Citat:
Marko_L: Pa nije da ispada, nego jesi. Znaš, glasanje nije samo da izađeš, zaokružiš random neki broj i nadaš se najboljem, već je na tebi da predvidiš moguće poteze partije za koju glasaš, proceniš da li ta stranka zaista ima mogućnosti da sprovede u delo program koji zastupa (i koji se tebi jel svideo čim si glasao za njih) ili samo pucaju u prazno, itd. Pa sad, ako si ti pogrešio prilikom te procene, ko ti je kriv. Sve je to život, tj. život se upravo od toga i sastoji, pravljenja procena i izbora na osnovu tih procena koje će te odvesti u nekom smeru, a koliko je taj smer dobar zavisi od toga koliko si dobru procenu napravio. Vrlo jednostavna stvar zapravo.


Lepo je kad je čovek vidovit. Samo ima jedna malo začkoljica: stranke mogu da promene program koje su nudile pre izbora i da pređu na nešto sasvim deseto (što se stalno dešava), a da za to ne pitaju za dozvolu one koji su glasali za njih. Pa i da je svaki glasač politički analitičar (kao što ti misliš da treba da bude), on tu posle ništa ne može. Prema tome priča o procenama i izboru tu ne drži baš vodu, svako može da bude general posle bitke.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 16:15 - pre 156 meseci
Nema druge nego da kupujemo kristalne kugle ili da dozvolimo raznoraznim numerolozima, vidovnjacima, sveznajućima da rade,
Čekaj bre...pa pitaćemo ovu dvojicu.
Mislim da je to rešenje. Ljudi znaju, vide unapred, umeju da izanaliziraju i predvide moguće kombinacije.
Jbg...ko zna, zna!

[Ovu poruku je menjao d.vader dana 19.07.2011. u 17:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.56.*



+228 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 17:06 - pre 156 meseci
Citat:
d.vader: Nema druge nego da kupujemo kristalne kugle ili da dozvolimo raznoraznim numerolozima, vidovnjacima, sveznajućima ili da ponovo rade,
Čekaj bre...pa pitaćemo ovu dvojicu.
Mislim da je to rešenje. Ljudi znaju, vide unapred, umeju da izanaliziraju i predvide moguće kombinacije.
Jbg...ko zna, zna!


Zasto moras uvek u svakoj diskusiji, kad ostanes bez argumenata ili ti teorija padne, da pocnes da balavis. Svaku diskusiju u kojoj si se ukljucio si zabalavio.
Ako si glasao za nekoga to je tvoj izbor, ako te neko izneverio, to je tvoj problem. Sta sad pokusavas, da diskusiju razvodenis i da dobijes neke istomisljenike koji ce se zajedno sa tobom ismejavati nekom trecem. Sta si sad, komicar?
Nisi odgovorio zasto ne uzmes i napises jedan prigovor ovom Zavodu i kazi im sta si primetio, prijavi inspekciji rada, zasto se ne obratis partiji za koju si glasao da su te razocarali. Sakrio si se kuci i sad si hrabar, vodis borbu.
Zbog takvih kao sto si ti vlast se ponasa kako se ponasa. Sve sami junaci.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 17:28 - pre 156 meseci
Ne znam ko nema argumente?
Ti ih gubiš čim krećeš u nešto što nema blage veze sa onim što si ti započeo.
Vrati se malo i pokušaj da pročitaš šta si napisao i gde smo se "sreli" pre nego napišeš za nekoga da balavi jer...Pazi, tebi neko da kaže da nisi u pravu?! E...neće da može jer ti si poznati bizmismen, prošao sito i rešeto.
Generalizuješ stvari po običaju, deliš lekcije i na kraju vređaš.
Pokušaj da izlistaš svoje postove, pa da ih natanane pročitaš i vidiš ko je počeo da razvodnjava temu.
To što još po neko vidi to što i ja, ne znači da je MOJ istomišljenik nego da nisam usamljen u konstataciji tvog lika i dela. U prevodu, biće da sam te dobro procenio.
Aj sad, imaš dobar razlog, počni sa predavanjem. Ide ti to, može na kraju nešto bude od svega.
Samo bi te zamolio da budeš pristojan jer, mislim, neke reči ne priliče tvom intelektualnom potencijalu i umeću.


 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra19.07.2011. u 17:56 - pre 156 meseci
Citat:
Dva puta sam obarao konkurse za neke drzavne pozicije iako mi uopste nije ni bio cilj da se ja zaposlim. Procitam novine, vidim sta su pogresili i podnesem prigovor za ponistenje konkursa, ali sa punim svojim imenom i prezimenom.


Sta, kako, gde?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: 26 godina i upravlja sa dve milijarde evra

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 19761 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.