Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7890 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima12.09.2012. u 07:37 - pre 142 meseci
Citat:

endre85
Samo sam kliknuo negde u sredinu videa:
http://www.youtube.com/watch?f...page&v=GGbsAK48cKU#t=1899s

Komentari o velicanju ovog coveka na youtube strani su tek zalosni.

Sta je kosinusni zakon brzine???? (valjda 35. minut) Pomocu toga je Big T spustao brzine sa beskonacne na 300.000 km/s or something like that.


Pa sad, Tesla mozda jeste samo pronalazac, al ipak Endre, postuj rad onoga cijim se delima koristis.
Mozda su komentari od nekih slicnih njemu (blah"slican se slicnom raduje", ili od nekolicine likova sa menjanjem ip adresa)

Izgleda da sto se vise neki lik pojavljuje u javnosti, manje zna o bilo cemu . Sto vise prica - to manje zna.
A jos kad je i dr nekakvih "drustvenih nauka". Doduse, ja znam ljude koji su i matematiku ucili napamet pa tako cak i zavrsavali fakultet (ono, potpuno bez
razumevanja - sto nisam verovao da je moguce)
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima12.09.2012. u 19:14 - pre 142 meseci
Ovaj mentalni zombi, voditelj Aleksandar Gajšek, je doživio ispiranje mozga od one budaletine Vladete Jerotića koji je od njega napravio tabulu rasu bez ikakvog filtera na ulazu. Sticajem nesrećnih okolnosti odgledao sam prije 2-3 godine pola neke ove emisije sa pomenutim dvojcem klovnova i dobio napad dijareje.
Ne bih sad kliknuo na ovaj youtube link ni za 100 DM.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima13.09.2012. u 09:15 - pre 142 meseci
DA malo korigujem, nije Tesla pronalazac, u klasicnom znacenju reci.
Nikola Tesla je vrhunski naucnik svoga vremena. Da ga ne mesamo sa savremenim pronalazacima, koji se u najvecoj meri prosto bave tehnikom(npr iz doticne oblasti) i realizuju neke svoje ideje.

Tesla je ponovio sve aktuelne naucne eksperimente iz svog vremena i neke je cak nesto drugacije sagledao, a njegovi radovi su delo velike genijalnosti i specificnog nacina razmisljanja. Pa i neekonomskog..

Povelika je razlika izmedju Tesle i pronalazaca..

Poz
 
Odgovor na temu

endre85

Član broj: 207893
Poruke: 325



+116 Profil

icon Re: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima13.09.2012. u 20:11 - pre 142 meseci
Citat:
herzog:
Citat:

endre85
Samo sam kliknuo negde u sredinu videa:
http://www.youtube.com/watch?f...page&v=GGbsAK48cKU#t=1899s

Komentari o velicanju ovog coveka na youtube strani su tek zalosni.

Sta je kosinusni zakon brzine???? (valjda 35. minut) Pomocu toga je Big T spustao brzine sa beskonacne na 300.000 km/s or something like that.


Pa sad, Tesla mozda jeste samo pronalazac, al ipak Endre, postuj rad onoga cijim se delima koristis.
Mozda su komentari od nekih slicnih njemu (blah"slican se slicnom raduje", ili od nekolicine likova sa menjanjem ip adresa)

Izgleda da sto se vise neki lik pojavljuje u javnosti, manje zna o bilo cemu . Sto vise prica - to manje zna.
A jos kad je i dr nekakvih "drustvenih nauka". Doduse, ja znam ljude koji su i matematiku ucili napamet pa tako cak i zavrsavali fakultet (ono, potpuno bez
razumevanja - sto nisam verovao da je moguce)


Gde nisam postovao rad Tesle? Pitao sam sta je to kosinusni zakon brzine. Verujem da ni sam Tesla nije cuo o tome.

Mozda si mi to napisao zbog sledece recenice:
Komentari o velicanju ovog coveka na youtube strani su tek zalosni.

Mislio sam na lika koji je pricao o Tesli.

EDIT: Sad vidim da ima dosta novijih komentara. Kada sam ja gledao taj klip. Bilo je puno komentara o genijalnosti prof. dr Velimira Abramovića. Kao i komentara podrske ovom profesoru. Nisam siguran da ih zasluzuje.

Treba malo ljudi da pogledaju ko im drzi predavanje:
http://dzonson.wordpress.com/2007/11/13/velimir-abramovic/

Evo jos ako hocete da citate lupetanja ovog lika:
http://www.novasvest.com/opisi...ehnika/310-usvetluvremena.html

Moj favorit:
Citat:

Dakle Vi verujete da je moguće napraviti vremeplov? Da li ste potvrdu za tu ideju našli, možda u Teslinim radovima i eksperimentima?

Da, njegova tehnologija je praktično vremenska tehnologija, pošto je on radio sa nehercijanskim talasima. Nehercijanski talasi imaju trenutni prenos, na bilo koju udaljenost. Vrlo jednostavna tehnika je u pitanju. On emituje onu talasnu dužinu koja je identična distanci na koju se taj talas prenosi. Znači, ako treba da prenesemo talas na dvadeset ili trideset kilometara, emitovaćemo tu talasnu dužinu.


Neko je ovde lepo sazeo moje misljenje o ovom profesoru:
http://blog.dnevnik.hr/siboney...ovic-filosof-i-hohstapler.html

Joj majko moja... joj Gospode Bože... kakva provala lupetanja, maskiranog nadahnutim i nadmenim stavom!

[Ovu poruku je menjao endre85 dana 13.09.2012. u 21:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima15.09.2012. u 16:40 - pre 142 meseci
Sta mu je sa ovim salovima? Izgleda kao debil.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Kako to da ovakvi likovi mogu da baljezgaju u javnim glasilima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7890 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.