Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa laptopom,potrebna pomoc.

[es] :: Windows desktop :: Problem sa laptopom,potrebna pomoc.

[ Pregleda: 1914 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasa87bg

Član broj: 317084
Poruke: 1
*.mynsn.net.



Profil

icon Problem sa laptopom,potrebna pomoc.23.08.2013. u 18:27 - pre 130 meseci
Pozdrav svima,ne znam da li sam postavio temu u odgovarajuci podforum..Ako nisam izvinjavam se urednicima,neka je premeste gde joj je mesto..


Juce sam bio na kompu,sve super radi,ugasim ga,upalim posle pola sata iskoci mi sledece:

WINDOWS ERROR RECOVERY

Windows failed to start.A recent hardware or software change might be the cause.

If windows files have been damaged or configured incorrectly,Startup Repair can help diagnose and fix the problem.If power was interrupted during startup,choose Start Windows Normally.

LAUNCH STARTTUP REPAIR (recommended)
START WINDOWS NORMALLY


Kliknem na ovo prvo medjutim ekran se zatamni i vidi se samo kursor od misa,uopste nece da se pokrene,drugi put izaberem ovo drugo,medjutim on me vraca na pocetnu stranicu,i tako non stop...

Upalim drugi komp da se konektujem na net,ista greska kao sto je na laptopu,medjutim ja pritisnem odmah START WINDOWS NORMALLY i on pokrene PC...


Pokusao sam da odradim reinstalaciju na lap topu ali ne moze...Ubacim disk,krene da ga ocitava,pritisnem bilo sta na tastaturi da se sadrzaj pokrene,pojavi se loading files (kao ocitava fajlove sa diska) a zatim Starting Windows nakon cega me vraca na pocetku stranu sa onom greskom koju sam napisao.


Da li neko zna sta moze biti problem na laptopu?Zasto nece da se pokrene?Pomagajte :)
 
Odgovor na temu

lolito
Dusan Lilic

Član broj: 317955
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem sa laptopom,potrebna pomoc.01.10.2013. u 14:19 - pre 128 meseci
Vrlo je moguce da ce da ti rikne HDD. A to sto se desava kad krenes da reinstaliras windows moze biti da ti ne radi cd ili citac. Probaj sa fleskom.
Ako nista ne pomaze, jedino ti preostaje da ga odneses na servis i da im kazes da ti daju dijagnozu sta bi moglo biti
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Problem sa laptopom,potrebna pomoc.

[ Pregleda: 1914 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.