Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 369128 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 19:43 - pre 25 meseci
Nešto gledam i naiđem na vest od 19. februara:
Citat:
Poznati ukrajinski političar, bivši zamenik Vrhovne rade Oleg Carev uputio je otvoreni apel narodu Ukrajine

„Obratite pažnju, ovo je veoma važna informacija!

Kako su me obavestili iz Kijeva, Zelenski će u vrlo bliskoj budućnosti zaista započeti vojnu operaciju u Donbasu. Ukrajina želi da sprovede „hrvatski“ scenario, koristeći trenutni vojni udar da preuzme kontrolu nad granicom sa Rusijom DNR i LNR, nakon čega sledi čišćenje stanovništva nelojalnog aktuelnim vlastima. Izrađuju se planovi, postavljaju se zadaci. Oprema i osoblje su spremni. Scenario operacije u potpunosti odobrava Zapad. Zašto, već sam objasnio ranije.

Istovremeno sa početkom vojne operacije, SBU će, zajedno sa lokalnim nacistima, početi da fizički uništava „proruski element“. I ne govorimo samo o opozicionim političarima. Planiraju da unište blogere, novinare i vođe javnog mnjenja. Liste sa adresama i imenima su već sastavljene. Ekipe za čišćenje su spremne. Neistomišljenike će ubijati u Kijevu, Odesi, Harkovu, Dnjepropetrovsku i drugim gradovima jugoistoka Ukrajine.

Uz ove informacije, broj opozicionih političara je već napustio zemlju.
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16369



+2922 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 20:26 - pre 25 meseci
Citat:
dollar:
Ono sto je meni nelogicno da se ovde osudjuje ukrajinska vojska u ukrajinskim zgradama, a opravdava se cecenska vojska u ukrajinskim zgradama. Zato sam i napravio paralelu takvu kakvu sam napravio.


Ja opet pitam da mi pokazes jednu reportazu gde se vidi ukrajinska vojska u vojnoj formaciji a da to nije da se predala rusima?

Od pocetka ove vojne akcije ukrajinsku vosjku ne videh nigde (osim kada da se predala), samo te sitne rastrkane azov grupacije.
Njih rusi i jure, ne bore se protiv vojske.

Ili nadji bar jedan izvestaj gde se dokumentovano vidi da rusi negde maltretiraju civilno stanovnistvo, jer smo vec okacili gomilu gde se vide ukrajinci kako pustaju krv civilima.

Jel ima negde zabelezeno da je zelenski trazio neku drugu pomoc osim pomoc u oruzju?

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
+1

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 21:25 - pre 25 meseci
Citat:
dollar

Ne, sve je to pocelo okupacijom Krima od strane Rusije. Tada su poceli nasilni neredi izmedju proukrajinskog i proruskog stanovnistva.

Malo si pobrkao, ono što se u fizici naziva kauzalnost.
Citat:
Euromaidan (/ˌjʊərəˌmaɪˈdɑːn, ˌjʊəroʊ-/;[75][76] Ukrainian: Єvromaйdán, romanized: Yevromaidán, lit. 'Euro Square', IPA: [jeu̯romɐjˈdɑn] [nb 6]), or the Maidan Uprising,[80] was a wave of demonstrations and civil unrest in Ukraine, which began on 21 November 2013 with large protests in Maidan Nezalezhnosti (Independence Square) in Kyiv.

Citat:
Annexation of Crimea by the Russian Federation



On 22–23 February 2014, Russian president Vladimir Putin convened an all-night meeting with security service chiefs to discuss assisting the deposed Ukrainian president Viktor Yanukovych with leaving the country. At the end of the meeting, Putin remarked that "we must start working on returning Crimea to Russia."[4] On 23 February, pro-Russian demonstrations were held in the Crimean city of Sevastopol. On 27 February, masked Russian troops without insignia[41] took over the Supreme Council (parliament) of Crimea[42][43] and captured strategic sites across Crimea.

Kao što vidiš dogadjaji su se odvijali obrnutim redosledom nego što si napisao.

Prikačeni fajlovi
 
0

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
87.116.178.*



+141 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 21:39 - pre 25 meseci
Citat:
calexx:

...Rusi i Srbi nemaju pravo da brane svoje zemlje, dovoljno su pokazali u WWII da uglavnom jedini nisu spremni da prihvate nacizam...

Da... Milan Nedić i Judenfrei već 1942 godine. Pričam ti priče. Više je Jevreja preživelo u NDH nego u Srbiji.

Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
103.162.171.*



+531 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 22:13 - pre 25 meseci
Citat:
dollar:

Citat:
pisac:
A sve je to počelo na Majdanu

Ne, sve je to pocelo okupacijom Krima od strane Rusije. Tada su poceli nasilni neredi izmedju proukrajinskog i proruskog stanovnistva.
Ako hoces bas da pricas o indirektnim povodima, povod za Majdan je bilo odustajanje vlade od EU i okretanje ka Rusiji, iako je vlada izabrana da drzavu vodi u EU. Zato se desio Majdan. I ista takva stvar bi se desila sutra kod nas, da novoizabrani predsednik, sa tom ogromnom podrskom koju ima, kaze da odustaje od EU i da se okrece Rusiji. Svi su oni izabrani kao proevropski politicari, i situacija u kojoj (iz ma kojih razloga) napuste tu politiku, suocice se sa protestima.


Hteo da prokomentarisem al sam shvatio da je beznadezno.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
+1

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 22:33 - pre 25 meseci
@dollar

Ja lično smatram da je manje zlo da dođe Rusija i spasi nas od EU svojom nesposobnom armijom, nego da nas zlotvori usisaju u EU i NATO i pretvore nam decu u bespolne non-binary spodobe.

Eto, to je moje mišljenje. Makar poginuo u ratu, bolje nego da tiho umirem u LGBTQ satanskoj globalističkoj nakaradnoj tvorevini.

Putineeeeee
 
+1

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 22:38 - pre 25 meseci
...šta ti visi niz butineeee
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 22:50 - pre 25 meseci
Citat:
Nedeljko:Car Dušan je bio Srbin, jer se tako osećao, pripadao srpskoj kulturi i rodio se i nalsedio presto od kralja Stefana Dečanskog, koji je bio Srbin po istom tom osnovu. Naravno da su se kraljevi ženili princezama iz drugih zemalja. Dinastija je srpska.

Car Dušan je govorio srpskim jezikom tog vremena, koji se razlikuje od savremenog srpskog jezika, pri čemu je savremeni srpski jezik evoluirao od srpskog jezika iz ranijih vremena. Postoji identitet srpskog jezika u pogledu vremenskog kontinuiteta.


Srpski i bugarski su se razišli u zadnjih 200 godina. Tako da je i Bugarski evoluirao iz dušanovog jezika. Najbliži Dušanovom jeziku bi trebao da bude trenutni makedonski ili torlački, bar sam to negde pročitao no nisam proveravao.

Dušan je sebe nazivao makedonski car :-)

Kultura je bila ista jer je u pitanju bio isti "slovenski živalj" i u bugarskom i u srpskom carstvu.

U pitanju su carstva, a ne narodi. Nacionalne države su nastale na Balkanu tek u 19. veku tako što je formiran nacionalni identitet u granicama željene države. Kao što su nastali Albanci tako su nastali i Bugari i Srbi, iako su Bugari i Srbi u stvari ista nacija (bili).
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+839 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani05.04.2022. u 23:09 - pre 25 meseci
Citat:
Ja lično smatram da je manje zlo da dođe Rusija i spasi nas od EU svojom nesposobnom armijom

Prvo da smisle, kako da sa 100k iscrpljenih boraca i 50k logistike umlate 600k ukr. vojske.
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1360
87.116.162.*



+561 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 00:23 - pre 25 meseci
Moj lepi post niko nije prokomentarisao, ni natofili, ni rusofili, prosto ne znam šta da mislim, ni kako da formiram mišljenje, ko da gledam mrtvu osobu kojoj su dvaput menjali belu traku za žutu, i dvaput žutu za belu, da bi je slikale 4 medijske ekipe, i na kraju opet niko nije odgovarao za smrt te osobe. Al dva miliona dolara je dva miliona dolara.

De recite barem da li bi voleli da i oni pošalju nama (mislim ukrajinci preko poljaka) kad bi kod nas bila neka frka, da efikasnije ubijamo naše neprijatelje? Šta ja pričam kakvi Ukrajinci i Poljaci, mislio sam ukrajinska vojna industrija da pošalje preko poljske trgovačkoj industrije?




Nemoj da pricas?
Prikačeni fajlovi
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 01:54 - pre 25 meseci
A šta reći, koju posluku porati

Kao da je bitno čije je oružje. Bitno je da se ubijaju slovenski narodi zbog sopstvene gluposti, kao i mnogo puta do sada. Bar da je smrt brza i efikasna, ali ovaj Putin nije za dve decenije ni armiju sastavio kako treba. A i teško da ima od čega da je sastavi, kao da nema kvalitetnog materijala među slovenima.

Na mnogo nivoa me razočarao ali je i dalje, ma kako slab bio, jedini spas od ovog zapadnog satanističkog zla koje obuhvata svet. Slamka za koju se i dalje hvatam.


Putineeeeee
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1360
87.116.162.*



+561 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 07:13 - pre 25 meseci
Citat:
pisac
Kao da je bitno čije je oružje.


Pa obično je od proizvođača oružja, nije sigurno od pekara i učiteljica. Pravo je čudo kako uvek nađu mušterije.

Citat:
Bitno je da se ubijaju slovenski narodi zbog sopstvene gluposti, kao i mnogo puta do sada.


Da, kao u Siriji, Libiji, Yemenu .. simpatično mi je kako preskočiš neke minorne razlike među vaskolikim slovenskim narodima, ali tu se zaustaviš, i ne želiš da budeš pripadnik celog sveta, kako Afrike tako i Azije.

Citat:
Bar da je smrt brza i efikasna, ali ovaj Putin nije za dve decenije ni armiju sastavio kako treba. A i teško da ima od čega da je sastavi, kao da nema kvalitetnog materijala među slovenima.


Dron u Zagrebačkom parku ti svedoči da imaju dovoljno precizno oružje, na dovoljno velike distance, e sad što ga ne koriste, valjda da bi mrcvarili protivnika, ili da potpomognu neke proizvođače oružja novim narudžbinama, šta li.

Citat:
Na mnogo nivoa me razočarao ali je i dalje, ma kako slab bio, jedini spas od ovog zapadnog satanističkog zla koje obuhvata svet. Slamka za koju se i dalje hvatam.


Zli zapadnjaci ti poklonili čak i internet da možeš da pišeš, čist brezobrazluk, putin bi to uzo odma da se ne patiš :)
Nemoj da pricas?
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 07:36 - pre 25 meseci
Nisu Rimljani pravili puteve da bi Asterisk i Obelisk lutali njima, već da bi trgovali ili ratovali sa Galima ili Germanima. Uostalom, znamo da svi putevi vode u Rim, pogodite zašto.

Isto tako, nije Internet napravljen da bismo se mi pičkarali po forumima i upoznali napaljenu Jenny 2 kilometra od tebe, već da bi Amerika lakše trgovala i ratovala i vladala. Uostalom, svi Internt putevi vode (ili se kontrolišu) iz Amerike, pogodite zašto.
 
0

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.sowireless.org.



+141 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 08:08 - pre 25 meseci
Preodgoj, ideološka represija, stroga cenzura u svim sferama, prestanak postojanja Ukrajine.... Za nekog ko se deklarativno bori protiv nacizma, ove navedene stvari su upravo to. Nacizam.

LINK
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 11:19 - pre 25 meseci
Citat:
MajorFatal:
Da, kao u Siriji, Libiji, Yemenu .. simpatično mi je kako preskočiš neke minorne razlike među vaskolikim slovenskim narodima, ali tu se zaustaviš, i ne želiš da budeš pripadnik celog sveta, kako Afrike tako i Azije.

Ja sam ~90% Balkanac i ~10% istočni evropljanin. Dakle Sloven.
Da si odgledao onu epozodu koju sam linkovao ovde JoviVelikomAMalomSrbinu, shvatio bi zašto se tako ponašam. To mi je prirodno, uvek sam bio Jugosloven, veliki južni Sloven i mali veliki Sloven, a Tito i komunizam sa tim nemaju veze. Sloveni treba da ratuju protiv Germana i zapadnjaka, a ne da se ubijaju međusobno.

Citat:

Dron u Zagrebačkom parku ti svedoči da imaju dovoljno precizno oružje, na dovoljno velike distance

Dron ruske proizvodnje ne znači da ga je ispalila Rusija, a još manje da je cilj bio tamo. No to nije ni bitno. Park se zove Jarun, bio tamo mesec dana pre drona i idem na leto opet da vozim biciklu i možda upoznam neku Zagrebčanku. Valjda neće opet dron.

Citat:

Zli zapadnjaci ti poklonili čak i internet da možeš da pišeš, čist brezobrazluk, putin bi to uzo odma da se ne patiš


To je poklon od sotone. Verovao ili ne, poklon može da ima zube i to opasne. Evo recimo meni je psihopata svojevremeno poklonio nekih šezdesetak hiljada evra... i nakon nekog vremena zahtevao je moju dušu i nudio još para. Bio je ubeđen da je tim parama kupio pravo na moju dušu. Nije je dobio. Od tada znam kako funkcioniše zlo.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 11:56 - pre 25 meseci
Citat:
bakara:Jel ima negde zabelezeno da je zelenski trazio neku drugu pomoc osim pomoc u oruzju?
Zabeleženo je da je rekao da im nisu potrebni lekovi, hrana, šlemovi, pancirni prsluci nego tenkovi, avioni i pvo sistemi. Kritikovao je neke zapadne zemlje koje su počele da šalju pravu humenitarnu pomoć (na američkom engleskom rakete, municija, tenkovi, oružje) i tražio da prestanu sa tim glupostima jer njima treba oružje i oružje.
Jadan onaj ko posle svega bude vodio Ukrajinu, imaće dugove za tu "pomoć" jer zapad ne poklanja. Pijanista verovatno ne kapira ili je sebe otpisao i nije ga briga.
Citat:
MajorFatal:
Citat:
pisac
Kao da je bitno čije je oružje.


Pa obično je od proizvođača oružja, nije sigurno od pekara i učiteljica. Pravo je čudo kako uvek nađu mušterije.
Znači da sam ja bio u zabludi da oružje pripada onima koji su ga kupili ili dobili a ne onome ko ga je proizveo. Evo, Čečeni obaraju ukrajinske letilice i rakete američkim pvo raketama, znači ameri su protiv Ukrajine?? Ukrajinska vojska koristi rusko oružje a i samo njega traže od zapada ... znači da su i Rusi na strani Ukrajine?? Au, kako sam pogrešno razmišljao. Ama da li je ovaj novi SSD Kingstonov ili moj??
Citat:
MajorFatal:
Citat:
Bitno je da se ubijaju slovenski narodi zbog sopstvene gluposti, kao i mnogo puta do sada.


Da, kao u Siriji, Libiji, Yemenu .. simpatično mi je kako preskočiš neke minorne razlike među vaskolikim slovenskim narodima, ali tu se zaustaviš, i ne želiš da budeš pripadnik celog sveta, kako Afrike tako i Azije.
Ne sabiraj babe i žabe. Sirija, Irak, Libija, Avganistan, Kolumbija su jedno a ratovi među Slovenima drugo. Iz iste kujne. Oni prvi su ekonomski ratovi. Od bliskoistočnih zemalja se dobija nafta po popularnoj ceni, ako neko to odbije onda ga napadnu. Ko prihvati reket, oni ga brane jer brane i pravo na taj reket. Vi nama jeftino naftu, mi vama zaštitu. Ako ne prihvatite, onda se branite od nas. Ma nema veze sa reketašima. U Avganistanu je to mak a u Kolumbiji koka. Ili se ipak bore za ljudska prava? Pa zašto ne napadnu SA gde je društveno uređenje gore nego u usa pre par vekova? Zašto ne odu u Etiopiju, recimo, pa da pomognu narodu da makar malo bolje živi? Nezanimljivo. Još ih nema u centralnoj Africi jer se isisovci i al-kaida dobro drže, ako te države uspeju da uguše napade, eto amera da pomognu. Zna se kome.

U isto vreme, najbolji način za prevlast je da unište one kojima se ne sviđaju tj one koji se njima ne sviđaju. To nisu ni švabe ni Rene, ni šveđanke ni merkurci, to su Sloveni koji su na njihovu žalost stvarno pobeđivali u velikim ratovima u kojima su se oni uvalili kao oslobodioci. Kao što je i kroasanija kraj rata dočekala među pobednicima. E ako se reše Slovena, em dobijaju sirovine iz Sibira pa će ona smrdljiva baba da bude zadovoljna što joj se želja ostvaruje em onda nema ko da smeta kad odu da pljačkaju one koji ne plaćaju reket. Kao što su Venecuela, Sirija ... tj kao što je oko 82% sveta koje je bilo protiv sankcija Rusiji.
Citat:
MajorFatal:Dron u Zagrebačkom parku ti svedoči da imaju dovoljno precizno oružje, na dovoljno velike distance, e sad što ga ne koriste, valjda da bi mrcvarili protivnika, ili da potpomognu neke proizvođače oružja novim narudžbinama, šta li.
Hm, ni ovo ne razumem. Dron koji je uleteo u zagrebački park je precizno ispaljen? Ispalili ga Rusi iz zapadne Ukrajine? Ili su ipak samo ukrajinski vojnici pogrešili pa pomislili da se u flaši na kojoj piše vodka nalazi obična voda? Možda se jezici taman za toliko razlikuju pa su potegli?

Rusi imaju precizno oružje i koriste ga. Precizno. Sad čekam slike rasturenog voza ali ne sa civilima unutra kao što nata gađa nego sa tenkovima. Mada, kad to pogode onda će ukrajinska vojska da pogodi par civilnih vagona i samo to prikaže. Ne kapiraju da ta propaganda više ne završava posao?? Eno u Buči se pojavilo devojče koje su zli Rusi ubili i bacili pored puta, kaže da je samo htela da pošalje svetu sliku o zverstvima Rusa.

I dalje ne razumem tu priču. Sada pominju neku masovnu grobnicu u dvorištu crkve pa razmišljam. Došli zli Rusi i napali jadne civile, onda ih je ukrajinska vojska oterala i oni su ostali da pokopaju sve civile koje su pobili i to kod crkve, da budu bliži valjda groblju. Neke su vezali, stavili im bele trake pa pobili. Neke su ostavili po ulicama a neke su odneli u obližnje podrume, valjda da sakriju to što su uradili. Sve su poprskali nevidljivom bojom da ih niko ne primeti četiri dana od odlaska. I sada se pojavljuju, očekujem desetak miliona pobijenih civila. A možda sabiraju svoje naciste i ostale, oblače ih u civilna odela i prikazuju, taman kao Račak.

Ono loše, pijanista obećava još masovnih ratnih zločina Rusa koje će da prikaže uskoro. Samo da se snimatelji i statisti vrate i spreme filmove. I da se što više statista vrati. Naravno, za razliku od prvog filma gde su zaboravili da podmetnu i krv pored statista, sada će da leže u lokvama i svi će da imaju plavo žute trake na rukama. Civili u Ukrajini bi morali da razmisle ako im dođe vojska i počne da im vezuje žute trake.

Ama ovo ni u filmu o Čaku Norisu ne bi postojalo, ni oni nisu toliko naivni.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 14:08 - pre 25 meseci

https://youtu.be/CQLM62r5nLI
 
0

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 14:49 - pre 25 meseci
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 16:57 - pre 25 meseci
E upravo to.

Lepo se može zaključiti da je taj koji je finansirao razbijanje Jugoslavije, uspeo u tome.

Finansirao je izmišljanje jezika i sve druge podele koje su bile moguće, kriminalce i medije i političare. Isti sotona to radi i u Ukrajini, finasira suzbijanje Ruskog i Rusa kako bi napravio što veću polarizaciju u društvu i što jače odvajanje Ukrajine od Rusije.

Što ne znači da će ovaj rat to sprečiti, možda će i pomoći u tome, no sve je započeo američki sotona i toga treba biti svestan. Sotona je problem, a ne Putin.

A na isti način na koji se jezici razbijaju, na isti način se i spajaju. Eto i dalje Vranjance koji govore nešto vrlo blisko Makeodonskom/Bugarskom ispravljaju da treba da pričaju "sprskim književnim jezikom", odnosno Vukovim jezikom. A Vuk... austrougarin i dušom i telom i ženom i boravkom i školom i platom...

Isto njesra, samo je to sve započeo drugi sotona.

Uzmeš, razmisliš, i shvatiš da živiš u virtualnoj realnosti koju ti kroje moćnici iskorišćavajući ljudsku mentalnu nesavršenost i emotivnost.
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani06.04.2022. u 18:38 - pre 25 meseci
Au nemas pojma .

Kako je Vuk mogao biti Austrougarin , kada je Austrougarska nastala Posle njegove smrti ??


Drugo , bas je Vuka brinuo tamo neki Vranjanac ? I za to ga je placala Austrija , ne Austrougarska koja nije tada postojala ?

On je bio unajmnjen zbog drugih stvari , vezano za teritoriju Austrijskog carstva , a ne za Osmansku imperiju , jer Vranje tada nije pripadalo cak ni Automnoj Knezevini Srbiji !!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 369128 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.