Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maxthon vs Internet Explorer

[es] :: Advocacy :: Maxthon vs Internet Explorer

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6859 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 01:30 - pre 234 meseci
Tja, s tobom čovek stvarno ne može razgovarati. Zar je tako teško priznati da nešto ne valja u Maxthonu? Kao da si ga ti pravio pa ti to predstavlja problem...
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 01:37 - pre 234 meseci
Pa eto, ne valja. Sa Maxthonom ne možeš podesiti da se novi tab otvara gesturom klik pa dole mišem.

Happy?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 01:41 - pre 234 meseci
Da li je moguce da konacno nadjosmo manu savrsenom Maxtonu?!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.teol.net.



Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 02:32 - pre 234 meseci
Citat:
Sundance: Super Drag&Drop


Ovo je bas dobra stvar kod Maxthon-a, posebno "Drag & Drop text to search in default search engine" i "Hold down the CRTL key to save selected text".

Citat:
Sundance: i jos puno toga....


Od "puno toga" izdvojio bih Tile Horizontal (meni Window) i Highlighting Keyword.

Da li je iko primjetio da onaj "Use Gecko Engine" ne radi. Kada ukljucis renda tabele kao IE Engine. Primjetio sam da je to jedina opcija koja se stalno gasi kad gasis aplikaciju.

Nasao sam i jos jedan minus kod Maxthon-a: Online Help.
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 03:30 - pre 234 meseci
Citat:
byM4k5: Da li je iko primjetio da onaj "Use Gecko Engine" ne radi. Kada ukljucis renda tabele kao IE Engine. Primjetio sam da je to jedina opcija koja se stalno gasi kad gasis aplikaciju.


Da, i ja sam primjetio da nije baš najbolji. Navodno portanje gecko-a na ActiveX kontrolu koju Maxthon koristi nije još 100% završeno (pročitao sam na forumu negdje) Baš šteta :(

Mada kad je već tu, ne znači da jednog dana neće biti. Ajde OSS zajednico, uradi nešto korisno.

Citat:
Nasao sam i jos jedan minus kod Maxthon-a: Online Help.


A ne'š ti minusa... Ianako su pola opcija self-explanatory :>
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 05:02 - pre 234 meseci
Sundance is no more, zbog vređanja. Reč-dve više u drugoj temi.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer12.02.2005. u 05:54 - pre 234 meseci
Evo da ti odgovorim, pa da završimo priču: "Sunašce" sam, naravno, namerno stavio -- vidiš kako si se odmah javio da ti to smeta, a ne smeta ti kad druge ljude nazivaš pogrdno, čak i posle upozorenja koje sam dao tebi i axezu. "Sunašce" čak i nije nešto pogrdno, ništa više nego kad Flylorda zovemo "flajko", Dragog Tatu "Oče naš" ili "Ćale", VRidera "Mali Perica" i slično. Svakako ne spada u istu kategoriju kao "seljak". I ne pada mi na pamet da ti dalje bilo šta objašnjavam - mogao bi i sam da se zapitaš otkud baš ti u ovoj situaciji, a ne niko drugi.

Ne budi dosadan - ne možeš više da postuješ dok lepo ne obećaš da ćeš biti pristojan koliko i ostali. Ništa više od tebe se ne traži.

Rasprave sa tobom ovde više biti neće, te ti je i ova poruka obrisana kao i sve buduće, ako ih bude. Žali se kod dinketa, nekog od TC ili Gojka. Otvori raspravu na es-mods, Predlozi i pitanja i slično. Šta ja znam uostalom šta ćeš..
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer24.02.2005. u 14:39 - pre 234 meseci
Mali update - nije mi bilo jasno iz kog razloga sam za primer, koji sam naveo pri otvaranju teme, dobijao drugačiji rendering u IE i Maxthonu... dok drugi korisnici tvrde da im Maxthon identično prikazuje primer.

I - poterao sam danas razne apdejtove za IE i w2k... nakon čega je Maxthon progledao na pravi način.

btw. - da li ste primetili da Google pita "Did you mean: marathon"
 
Odgovor na temu

neocekivani

Član broj: 38335
*.exe042.net.



Profil

icon Re: Maxthon vs Internet Explorer21.03.2008. u 23:17 - pre 196 meseci
U poslednjoj (2.0.8/9) verziji MAXTHON-a pronadjeni silni maliciozni kodovi za redirekcije i preuzimanje (slanje) podataka na kineske sajtove! Takodje za primanje 'podataka' i popap-ova bez odobrenja korisnika!

Budite veoma obazrivi sa ovim browserom!
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Maxthon vs Internet Explorer

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6859 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.