Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 367349 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 09:22 - pre 103 meseci
Citat:
biciklista:
Ovo što se sada događa se slobodno može nazvati novom Kubanskom krizom, a u sebi ima i elemente WWII, tj. njegovog završetka. Sličnosti i poklapanja su dovoljno velika da i slepac to vidi. Da li će i finiš biti takav, videćemo, ja se nadam da će fašisti doživeti konačni slom.

Trebalo bi da se zaposlis u Informeru.
 
Odgovor na temu

madmax-wifi

Član broj: 167175
Poruke: 386



+248 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 09:46 - pre 103 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Mislim da si pobrkao forum, ovo ti je valjda opus za forum treceg oka ili tako necega, sigurno i tamo ima puno cetnika i partizana, a veruju i u vradzbine.

Bilo bi dobro kada bi madzone bio poseban forum.
Ovako kako posle diskutovati na elitesecurity, ljudi postanu jedni drugima odbojni zbog razlicitih stavova u zivotu...
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3947



+9460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 10:18 - pre 103 meseci
Neki naslovi tekstova po zapadu :

Should Russia not have so much land?

Is Russia too big?

Should Russia become smaller but more efficient countries?


Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 10:42 - pre 103 meseci
I sta ti naslovi treba da znace? Mislis da ne mozes da nadjes takve gluposti u svakoj drzavi, od istoka do zapada? I ti branko si zreo za Informer.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 11:13 - pre 103 meseci
Citat:
DaliborP:
Citat:
biciklista:
Ovo što se sada događa se slobodno može nazvati novom Kubanskom krizom, a u sebi ima i elemente WWII, tj. njegovog završetka. Sličnosti i poklapanja su dovoljno velika da i slepac to vidi. Da li će i finiš biti takav, videćemo, ja se nadam da će fašisti doživeti konačni slom.

Trebalo bi da se zaposlis u Informeru.



Mozda se covek priprema za razgovor za posao u Kuriru ili nekoj slicnoj WC papir novini.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.ip.telfort.nl.



+7178 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 11:39 - pre 103 meseci
Citat:
branko tod:
Neki naslovi tekstova po zapadu :

Should Russia not have so much land?

Is Russia too big?

Should Russia become smaller but more efficient countries?



Bingo, praznoglavih ima na sve strane, zato i postoje novine sa masovnim tirazima - na "zapadu" bas kao i na "istoku".

Mislim da bi bilo vrlo lepo da neko napravi forum na kome mogu da se uclanjuju samo anti-americki i anti-ruski trolovi, bez moderacije pa da se cepaju do mile volje i kace slike americkih zastavica i ruskih medveda.

K'o zna, mozda bi tu bilo i ljubavi na kraju, posto su u sustini vrlo slicni, samo treba da se dogovore oko toga k'o kad ide u kupatilo.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

petardel

Član broj: 84565
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+151 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 11:46 - pre 103 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Mislim da bi bilo vrlo lepo da neko napravi forum na kome mogu da se uclanjuju samo anti-americki i anti-ruski trolovi, bez moderacije pa da se cepaju do mile volje i kace slike americkih zastavica i ruskih medveda.

K'o zna, mozda bi tu bilo i ljubavi na kraju, posto su u sustini vrlo slicni, samo treba da se dogovore oko toga k'o kad ide u kupatilo.


hmmm. http://www.elitemadzone.org ??
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 11:55 - pre 103 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
branko tod:
Neki naslovi tekstova po zapadu :

Should Russia not have so much land?

Is Russia too big?

Should Russia become smaller but more efficient countries?



Bingo, praznoglavih ima na sve strane, zato i postoje novine sa masovnim tirazima - na "zapadu" bas kao i na "istoku".

Mislim da bi bilo vrlo lepo da neko napravi forum na kome mogu da se uclanjuju samo anti-americki i anti-ruski trolovi, bez moderacije pa da se cepaju do mile volje i kace slike americkih zastavica i ruskih medveda.

K'o zna, mozda bi tu bilo i ljubavi na kraju, posto su u sustini vrlo slicni, samo treba da se dogovore oko toga k'o kad ide u kupatilo.


Mislim da anti-ruski trolovi ne postoje.
 
Odgovor na temu

adzo_
Ivan Adžić

Član broj: 150302
Poruke: 464



+256 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 12:43 - pre 103 meseci
Jesi li siguran? :)
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 12:57 - pre 103 meseci
Citat:
adzo_: Jesi li siguran? :)


100%.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 13:04 - pre 103 meseci
Citat:
branko tod:
Neki naslovi tekstova po zapadu :

Should Russia not have so much land?

Is Russia too big?

Should Russia become smaller but more efficient countries?



Reci ti Mile nama sta je pogresno u tim pitanjima?

Ogromna neiskoriscenja zemlja lezi, Rusi nemaju niti volje niti znanje da to iskoriste, zasto ne bi omogucili da neko sposobniji upravlja resursima, a da njima placa nadoknadu za koriscenje od koje bi imali vise koristi nego sto sad imaju.

Drugo, sta ima neprirodno u tome sto neko zeli da osvoji neciju teritoriju, pa od kako je ljudske vrste menja se vlasnistvo nad nekom teritorijom. Koje pleme/ zajednica/ drzava preuzme vladanje nekom teritorijom, nije to nista novo. Nema ni jedna zemlja/drzava u danasnjem svetu koja nije menjala svoje granice tokom istorije. Kako su Rusi prosirili svoju teritoriju kad su bili jaki, posle su deo izgubili kad su oslabeli, sad su takvi kakvi su i videcemo da li ce biti u stanju da zadrze svoje danasnje granice.
Niko ne brani Rusiji ili Kini da ojacaju i da zavladaju delovima Amerike (USA), ako uspeju oni ce postati vladari sveta, sad nemaju snage i moraju da trpe.

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 13:09 - pre 103 meseci
Citat:
ssi:
Citat:
adzo_: Jesi li siguran? :)


100%.


Normalno da anti-ruski trolovi ne postoje.

Iznosenje cinjenica nije trolovanje, ma koliko neko ne razumeo sta je napisano ili se ne slagao sa time.

Ako ja napisem da ce Rusija izaci iz Sirije kao popisana, a da ce Srbija debelo da plati za svoju nemoralnu politiku prma NATO savezu i "surovanje" sa Rusijom nije trolovanje vec realno fakticko stanje sa terena.
 
Odgovor na temu

petardel

Član broj: 84565
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+151 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 13:22 - pre 103 meseci
Citat:
2012: Normalno da anti-ruski trolovi ne postoje.

Iznosenje cinjenica nije trolovanje, ma koliko neko ne razumeo sta je napisano ili se ne slagao sa time.

Ako ja napisem da ce Rusija izaci iz Sirije kao popisana, a da ce Srbija debelo da plati za svoju nemoralnu politiku prma NATO savezu i "surovanje" sa Rusijom nije trolovanje vec realno fakticko stanje sa terena.


EEE moji USrofili. Blago vama kad imate Konjislava na vašoj strani.

oh bdw: http://www.blic.rs/Vesti/Svet/...RTAV-vec-da-se-krije-u-Skoplju
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 13:31 - pre 103 meseci
Ne znam samo sto ga ne uhvate kad znaju da je u Skoplju. Skoplje je relativno malo i konfiguracijski tako postavljeno da je veoma lako za "procesljavanje" i pronalazenje odbeglih lica.
 
Odgovor na temu

madmax-wifi

Član broj: 167175
Poruke: 386



+248 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 14:56 - pre 103 meseci
Crna Gora prihvatila poziv u NATO pod uslovom da dobije mesto direktora
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 16:01 - pre 103 meseci


Ja mislim da je to realno gledajuci dobra ideja. Ako pogledamo SFRJ, najuspesnije firme imali su direktore Crnogorce, problemi su nastali kad su kasnije ostali pokusavali da budu Crnogorci, ali im nije islo.
Ako realno pogledamo, svi danasnji predsednici Ex-Yu republika bi komotno mogli da idu kod Mila Djukanovica na opismenjavanje, a da mu pariraju ne mogu ni sanjati.
posebno sto bi trebalo izdvojiti kao vrlinu kod Djukanovica je postovanje dogovorenog i krajnja lojalnost u poslovanju. Svako moze da investira u Crnu Goru, svako je dobrodosao, ali njihova politika ostaje jasna, a to je ulazak u EU i NATO i savez sa zapadnim saveznicima.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 16:03 - pre 103 meseci
Citat:
2012: Ja mislim da je to realno gledajuci dobra ideja. Ako pogledamo SFRJ, najuspesnije firme imali su direktore Crnogorce, problemi su nastali kad su kasnije ostali pokusavali da budu Crnogorci, ali im nije islo.
Ako realno pogledamo, svi danasnji predsednici Ex-Yu republika bi komotno mogli da idu kod Mila Djukanovica na opismenjavanje, a da mu pariraju ne mogu ni sanjati.
posebno sto bi trebalo izdvojiti kao vrlinu kod Djukanovica je postovanje dogovorenog i krajnja lojalnost u poslovanju. Svako moze da investira u Crnu Goru, svako je dobrodosao, ali njihova politika ostaje jasna, a to je ulazak u EU i NATO i savez sa zapadnim saveznicima.


Naravno Djukanovic je ozbiljan politicar i biznismen. Ne secam se da je ikada izvalio neku glupost u medijima.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 16:11 - pre 103 meseci
Citat:
ssi: Naravno Djukanovic je ozbiljan politicar i biznismen. Ne secam se da je ikada izvalio neku glupost u medijima.


Cak mu niko ni diplomu ne dovodi u pitanje, mislim, nisam cuo do sad.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 16:34 - pre 103 meseci
Što se tiče mesta crnogorskog direktora
tu vest je plasirao njuz.net.

Možete uzeti da je vest autentična
kao da ju je lansiralo magareće prkno.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 16:49 - pre 103 meseci
Citat:
hotchimney: Što se tiče mesta crnogorskog direktora
tu vest je plasirao njuz.net.

Možete uzeti da je vest autentična
kao da ju je lansiralo magareće prkno.


Naravno da znamo da vest nije autenticna. Ali je ideja dobra.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 367349 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.